(багатоканальний)

04116, г. Киев, ул. Довнар-Запольского, 5
Історія компанії
Версия для печати

2015

Цей рік можна розцінювати тільки як підготовку до прийдешнього глобального переформатування всієї нашої економіки і загального ділового клімату нашої країни. Наша компанія тим часом розширює свій асортимент хімічної сировини, а саме:

- Збільшився вибір склоармуючих матеріалів,

- Розділових сумішей,

- Силіконових емульсій і рідин,

- Компонентів для лаків УФ-затвердіння та ін.

Так як ми розуміємо, що хімічна і супутні з нею галузі виробництва, будуть мати попит завжди, оскільки рівень її інтеграції в життя цивілізованої людини вже настільки глибокий, що без «хімії» ніхто собі комфортного існування вже не уявляє. Ми будемо, як і раніше, підтримувати високий рівень надання послуг з постачання наших покупців необхідною сировиною, і залишатися Вашим надійним партнером.

 

2014

Ми продовжуємо активну співпрацю з провідними підприємствами України, спільно вирішуючи технологічні та логістичні завдання. Характерною відмінністю нашої компанії в цей нестабільний період є швидка і ефективна адаптація до мінливих умов ведення бізнесу, готовність взяти частку виниклих труднощів «на себе», і цим довести взаємну вигоду від симбіозу дистрибутор-виробник. Ми з оптимізмом і надією дивимося в майбутнє, але також завжди готові до різких поворотів руху і перепадів висот на нашому шляху.

 

2011 - 2013

У рік, коли компанія відзначила перше десятиліття, ми відкрили новий напрямок - сировина і компоненти для хімічної, полімерної та переробної промисловостей.

Перші кроки у розвитку цього напрямку стали сміливими і впевненими: завдяки партнерству з компанією Larchfield Ltd, Великобританія, ми прийшли до угоди про право ексклюзивної дистрибуції

- Поліефірних смол від світового гіганта DSM Composite Resins. 

- УФ-стабілізаторів і антиоксидантів від Double Bond Chemicals, однієї з найбільших у світі компанії з виробництва компонентів для полімерних виробництв.

- Високотехнологічних, унікальних продуктів для інфузії і композитних виробництв компанії Airtech.

- Силіконових продуктів англійсько-корейського концерну Basildon Chemicals.

- Пероксидів від компанії United Initiators. 

- Ініціаторів полімерних реакцій компанії Synthomer.